ПАПКИ

Папка А4 , (ціна грн./тираж)
Повноколірний односторонній друк, папір-крейда, 350г/м2, глянцева/матова ламінація 1+0 готовий розмір 210*297 мм

Тираж (шт.) крейда 350г/м2
50 2006
100 5729
250 7064
500 9476
1000 13409
2000 22006

Виготовлення тек

Якщо ви прагнете заявити про свою індивідуальність та поважність, тоді проста канцелярська тека Вам не підходить.

Уявіть, що ви учасник конференції, або влаштовуєте презентації для ключового партнера. Ви приходите на зустріч із купою паперів, і нервово витягуєте це все, створюючи про себе не те враження, яке хотілося б.. Що ж робити? Вам просто потрібно замовити виготовлення фірмових тек, адже прийшовши на будь-яку зустріч, із ними ви не залишитеся непоміченими, це підвищить імідж вашої компанії та безсумнівний пріоритет серед ваших безликих конкурентів.

Друк теки з логотипом фірми має ряд переваг. По-перше, це створює позитивний образ про компанію та підкреслює її солідність. По-друге, це свого роду реклама власної фірми серед потенційних партнерів, а по-третє, це канцелярське приладдя, яке упорядковує документи в вашому офісі, а з нанесеним логотипом - створює додатковий імідж вашій компанії.

Зробивши замовлення у Львівській друкарні "ВІЗИТКА.КОМ" ви зможете нанести на теку як повнокольорове зображення, так і логотип, із можливістю розробки його дизайну у нас. При чому можливе їх виготовлення з дизайнерських паперів та використанням шовкографії, тисненням та іншої преміум обробки, що додасть ексклюзивності. Використання матеріалу цілком залежить від вашої мети. Паперові теки є найбільш бюджетним варіантом, але і такий варіант стане у нагоді при проведенні разових заходів та повсякденної роботи. Наші менеджери порекомендують оптимальний варіант саме для Вас.

Друк та виготовлення тек у Львові

Особливою популярністю серед замовників користується друк фірмових тек розміром трохи більше стандартного аркуша, з двома клапанами, а також із прорізами під візитки, при цьому ми врахуємо її розмір, кількість та розташування клапанів, товщину та матеріал, кількість кольорів друку, а для підвищення рівня зносостійкості Ви теж можете скористатися ламінацією.

Зателефонуйте нам особисто за номерами, або ж залишіть електронний запис і наш менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами. Не сумнівайтесь, що саме для Вас ми підберемо оптимальний варіант виготовлення тек за доступною ціною.

Форма швидкого замовлення
Візитки
Повернутись до вибору продукції

Розмір:
100х500 мм
Тираж, шт:
10000 шт.
Вартість, грн:
280,00
Контактна інформація:
* Поля обов'язкові для заповнення
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ
Замовити макет
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДИЗАЙНЕРА
*Додатково оплачується вартість макету після узгодження з дизайнером
ОПЛАТА

LIQPAY
Без ПДВ
Замовити рахунок з ПДВ
Оформити замовлення

Ваше замовлення успішно відправлено для опрацювання менеджером компанії.

Ми сконтактуємо з Вами у найкоротший час для узгодження деталей.

Дякуємо за Ваш вибір!

Ваше замовлення завантажується на наш сервер.
Дякуємо за очікування.

*Після успішного завантаження - форма "оформлення замовлення" автоматично зачинеться.