КНИГИ

Книги , (ціна грн./тираж)
Книги, повноколірний друк, в мякій обкладинці крейда 250 г/м2, середнинка крейда 90г/м2, тип скріплення проклеювання, 60 сторінок (30 аркушів), готовий розмір 210*148 мм

Тираж (шт.)
1 182
25 3080
50 5850
75 8781
100 11146
Книги , (ціна грн./тираж)
Книги, повноколірний друк, в твердій обкладинці крейда 150 г/м2, середнинка 80г/м2, 344 сторінок (172 аркушів), готовий розмір 210*148 мм

Тираж (шт.)
1 1424
25 2253
50 4189
75 5893
100 6533

Друк книг

Друкарня «ВІЗИТКА.КОМ» рада запропонувати вам друк книг в м'якій або твердій палітурці з тиражем від одного примірника на найпривабливіших умовах і при гарантії високої якості роботи.

Такий процес, як друк книг, в усі часи був одним з найбільш високотехнологічних. Чим сучасніше та ефективніше обладнання, що використовується друкарнею, тим більше шансів досягти результатів, очікуваних замовником з точки зору економічної рентабельності тиражу та з точки зору якості поліграфічної продукції, привабливості її зовнішнього вигляду в очах покупців.

Чим особливо приваблива наша друкарня - друк книг, ціна якої одна з найбільш конкурентних на ринку, здійснюється на найсучаснішому обладнанні, що знаходиться у нас, адже наша друкарня - одна з найбільш високотехнологічних друкарень у Львові.

Ключове питання для замовника, якому потрібен друк книги - ціна.

Поширений стереотип, яким характеризується звичайна друкарня у Львові - друк книг в ній відбувається або дуже дорого, або дуже неякісно, і тому замовнику доводиться вибирати. Зовсім інші відчуття - у наших клієнтів. Ми особлива, не схожа на типових гравців ринку друкарня - друк книг, ціна на неї формується, перш за все, виходячи з можливостей і побажань замовників. І тільки в другу чергу - виходячи з наших умов. Наші менеджери завжди знайдуть компроміс, розставляючи акценти, між тим як вести рентабельний бізнес і тим, як адаптувати роботу до розміру бюджету клієнта. Прийняти замовлення від одного примірника - яка ще з-поміж друкарень, що існують, запропонує такі умови для видавця?

"ВІЗИТКА.КОМ" здійснить друк самого малого тиражу, і більш того, підбере найоптимальніший з точки зору фінансових можливостей клієнта поєднання параметрів замовлення - типу паперу, кольоровості, щільності та інших параметрів, необхідних для високоякісного виготовлення книги, в тому числі ексклюзивне оформлення обкладинки: тиснення золотом, сріблом, вибіркове лакування і будь-яке інше ваше побажання.

Друк та виготовлення книг у Львові

Ми також можемо внести свою лепту до Вашої творчості, запропонувавши особливий та неповторний внутрішній дизайн Вашої книги.

Наші співробітники завжди раді допомогти клієнту реалізувати наміри друку книг з мінімальними фінансовими витратами. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів або сконтактуйтесь з нами за допомогою форми, що розташована у нас на сайті, і наші менеджери неодмінно дадуть відповіді на всі питання щодо друку книг.

Будьте певні, що Ваше замовлення буде виконане у найкоротші терміни якісно та швидко.

Форма швидкого замовлення
Візитки
Повернутись до вибору продукції

Розмір:
100х500 мм
Тираж, шт:
10000 шт.
Вартість, грн:
280,00
Контактна інформація:
* Поля обов'язкові для заповнення
Прикріпити макет
*Максимальний розмір файлу: 49 МБ
Замовити макет
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДИЗАЙНЕРА
*Додатково оплачується вартість макету після узгодження з дизайнером
ОПЛАТА

LIQPAY
Без ПДВ
Замовити рахунок з ПДВ
Оформити замовлення

Ваше замовлення успішно відправлено.

В ближайший час з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Дякуюємо за вибір нашої типографії.

Ваше замовлення завантажується на наш сервер.
Дякуємо за очікування.

*Після успішного завантаження - форма "оформлення замовлення" автоматично зачинеться.